До уваги мешканців села Петропавлівської сільської ради!

04 Квітня, 2022 р., 11:39
Відповідно до наказу командира військової частини А2393 №2 від 30 березня 2022 року «Про заборону торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також деякими алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області», з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, заборонити торгівлю сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, алкогольними напоями (крім алкогольних напоїв із вмістом етилового спирту до 30 відсотків об’ємних одиниць в період з 09 години 00 хвилин до 15 години 00 хвилин) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включення до Державного реєстру лікарських засобів та дезінфекційних засобів) в Одеській області до завершення дії військового стану в установленому порядку.
29 Березня, 2022 р., 08:46
29 Березня, 2022 р., 08:44
28 Березня, 2022 р., 10:48
Податкові новації на період дії воєнного стану: платниками єдиного податку за ставкою 2 відсотки можуть бути не лише ФОПи-«спрощенці», але й великі підприємства