Петропавлівська громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

Старости

1. Здоровецька Ольга Афанасіївна староста сіл Фараонівка, Пшеничне. Присвоїли Здоровецькі Ользі Афанасіївна 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах  шостої категорії посад.
  2. Данілеску Вадим Пантелійович староста сіл Міняйлівка, Фуратівка. Присвоїли Данілеску Вадиму Пантелійовиуч 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.
  3. Топчій Євдокія Іванівна старости сіл Старосілля, Семісотка. Присвоїли 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.
  4. Аршер Геннадій Сергійович староста села Олександрівка. Присвоїли 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.