Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділом ЦНАП

Петропавлівська   сільська   рада

Білгород-Дністровського району Одеської області

37 сесія VІІI скликання

РІШЕННЯ

15.12.2023 рік                                                                                          № 1968

Про внесення доповнень до рішення сесії сільської ради від 14.07.2023 року № 1892 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та відділ «Центр надання адміністративних послуг Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області».

Керуючись статтею 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 6 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги»,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»,  з метою покращення якості надання адміністративних послуг, Петропавлівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до рішення сесії сільської ради від 14.07.2023 року                             № 1892 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та відділ «Центр надання адміністративних послуг Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області»  (додається).

2. Секретарю Петропавлівської сільської  ради Білгород-Дністровського району Одеської області Унтіловій Я.Б. з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті Петропавлівської сільської  ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та захисту прав людини.

Сільський голова                                                                       Оксана ЧЕРНОВА