Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Грек Ірина Олександрівна тел.0679186901

07 Серпня, 2023 р., 10:51
Дія. Освіта". Як працює новий сервіс і як він допомагає українцям знайти роботу У травні Міністерство цифрової трансформації запустило масштабний проєкт “Дія.Освіта”, який поєднує можливості навчання, розваг і профорієнтації. Цей проєкт є більш масштабним етапом платформи "Дія.Цифрова освіта", яка запрацювала у 2020 році та була спрямована на підвищення цифрової грамотності та навичок українців.  “Дія. Освіта”: що це за сервіс "Дія.Освіта" — результат спільної роботи Міністерства цифрової трансформації, Google.org та Фонду Східна Європа. Ця ініціатива покликана сприяти розвитку освіти в Україні та забезпечити доступ до якісної цифрової освіти для всіх охочих. З початком повномасштабного вторгнення сервіс особливо актуальний для вимушених пересиленців. Держава створює сприятливі умови для переорієнтації та підвищення кваліфікації населення. Оновлена платформа "Дія.Освіта" надає кожному можливість розвинути нові навички та підготуватися до нової професії. Які курси є на “Дія. Освіта”? Серед найпопулярніших курсів, які доступні усім охочим та мають попит на ринку праці: •мобільний фотограф; •бариста; •дизайнер інтер'єру; •барбер; •тестувальник. Також тут можна опанувати професію плиточника, кравчині, ландшафтного дизайнера та інші. Як обрати курс на “Дія. Освіта”? Якщо ви самостійно не можете визначитися, який напрямок освіти обрати на освітній платформі, ви можете пройти спеціальний тест, за результатами якого сервіс зорієнтує вас у виборі професії. При генеруванні результату будуть враховані ваші навички й хобі. “Дія.Освіта” має курси для вчителів, медичних працівників, військовослужбовців, бізнесменів. Чи є вікові обмеження для тих, хто може навчатися на "Дія.Освіта"? "Дія.Освіта" не обмежується віковими рамками або освітнім рівнем. Вона відкрита для всіх, хто бажає навчатися та розвиватися. Також на освітній цифрові платформі є розділ з вакансіями «каталог вакансій», де українці з різних куточків країни можуть шукати роботу.
28 Лютого, 2023 р., 11:30
22 лютого 2023 року на базі Петропавлівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів Олександрівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ" та Петропавлівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)". За результатами  рішення конкурсної комісії на чолі з Мунтяном А.І. прийнято рішення про визнання переможцями на посаду  Олександрівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ" Борткевича Віталія Анатолійовича та Петропавлівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" - Радулова Семена Вікторовича. Конкурсанти відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти проходили декілька етапів: перевірка знань законодавства у сфері загальної середньої освіти (в тестовій формі); вирішення ситуаційного завдання з перевірки професійних здібностей та презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.