Дата: 28.02.2023 11:30

22 лютого 2023 року на базі Петропавлівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів Олександрівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ" та Петропавлівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)". За результатами  рішення конкурсної комісії на чолі з Мунтяном А.І. прийнято рішення про визнання переможцями на посаду  Олександрівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ" Борткевича Віталія Анатолійовича та Петропавлівського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" - Радулова Семена Вікторовича. Конкурсанти відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти проходили декілька етапів: перевірка знань законодавства у сфері загальної середньої освіти (в тестовій формі); вирішення ситуаційного завдання з перевірки професійних здібностей та презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.