Петропавлівська громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

До уваги мешканців села Петропавлівської сільської ради!

16 лютого 2021 року з 11.00 до 12.30 год. в приміщенні Петропавлівської сільської ради буде проводити виїзний особистий прийом громадян заступник голови районної державної адміністрації Домчинська Тетяна Іванівна, завідувач сектору з питань правової роботи райдержадміністрації Антілова Альвіна Євгенівна та в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Німачук Ольга Семенівна.

24 Січня, 2022 р., 15:46
До уваги платників податків! Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу платників податків, які сплачують податки і збори, що зараховуються до місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад (акцизний податок; єдиний податок; плата за землю; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортний податок; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір; рентна плата; екологічний податок), що у зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи, при поданні звітних  документів (декларацій, звітів, розрахунків) необхідно враховувати код ДПІ за основним та неосновним місцем обліку платника. Тобто, при поданні звітного документу по податку або збору, що зараховується до державного бюджету необхідно зазначати код ДПІ за основним місцем обліку, а при поданні звітного документу по податку або збору, що зараховується до місцевого бюджету, необхідно зазначати код ДПІ за неосновним місцем обліку:
19 Січня, 2022 р., 09:19
18.01.2022 року в Петропавлівській громаді с.Фараонівка  сталася радісна подія, щодо відкриття відділення Укрпошти з новим обладнанням, що дозволить більш якісно надавати послуги мешканцям села.     Все це завдяки обласному депутату Денисенко Олександру Олександровичу та директору Укрпошти Дрозд Сергію Ярославовичу.
21 Грудня, 2021 р., 08:49
ВТОРОЙ ВАЖНЫЙ ШАГ В ПЕТРОПАВЛОВСКОЙ  ГРОМАДЕ
01 Жовтня, 2021 р., 11:54
Сьогодні 01.10.2021 року в Петропавлівській громаді Білгород-Дністровського району відбулася знакова подія.
29 Вересня, 2021 р., 16:13

24 Вересня, 2021 р., 12:37
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування
08 Вересня, 2021 р., 10:28
Відділення поліції № 1 Білгород-Дністровського районного відділу поліції інформує про те, що з 01.09.2021 по 28.09.2021 Головним управлінням Національної поліції в Одеській області проводиться конкурс на службу до поліції для заміщення вакантних посад молодшого  складу поліції: поліцейського-водія, помічника чергового та помічника слідчого.