Петропавлівська громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

До уваги мешканців села Петропавлівської сільської ради!

16 лютого 2021 року з 11.00 до 12.30 год. в приміщенні Петропавлівської сільської ради буде проводити виїзний особистий прийом громадян заступник голови районної державної адміністрації Домчинська Тетяна Іванівна, завідувач сектору з питань правової роботи райдержадміністрації Антілова Альвіна Євгенівна та в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Німачук Ольга Семенівна.

24 Вересня, 2021 р., 12:37
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування
08 Вересня, 2021 р., 10:28
Відділення поліції № 1 Білгород-Дністровського районного відділу поліції інформує про те, що з 01.09.2021 по 28.09.2021 Головним управлінням Національної поліції в Одеській області проводиться конкурс на службу до поліції для заміщення вакантних посад молодшого  складу поліції: поліцейського-водія, помічника чергового та помічника слідчого.
02 Серпня, 2021 р., 08:30
Пожарная команда Петропавловской громады готова к выполнению своих обязанностей.
24 Травня, 2021 р., 16:03
У зв’язку зі змінами законодавства, що регулює земельні відносини, значно зросла потреба людей у правовій інформації. Тому для системи БПД важливий напрям роботи – покращення правової обізнаності громадян, посилення захисту їхніх прав у сфері земельних відносин.