До уваги мешканців села Петропавлівської сільської ради!

16 Лютого, 2023 р., 09:22
13 Лютого, 2023 р., 09:35
Шановні мешканці Петропавлівської громади.
11 Січня, 2023 р., 11:18
Новий рік - одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих  бажань. Новорічні подарунки отримали від Петропавлівської сільської ради діти мужніх захисників нашої незламної країни. Шановні захисники, ви наша опора, надія і віра. Від усієї душі бажаємо всім щастя, міцного здоров'я, тепла любові у душах і серцях, Божої благодаті у ваш затишний дім.
11 Січня, 2023 р., 08:54
Увага Анонс
13 Грудня, 2022 р., 14:29
Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!
13 Грудня, 2022 р., 14:26
03 грудня выдзначаэться Міжнародний день інвалідів хочеться послати Вам промінчик сонця і частинку радості, побажати вірних друзів і міцної любові близьких, насолоди і задоволення від своїх захоплень та інтересів, мирного неба, благополуччя, вірного здоров’я і гарного настрою.
30 Листопада, 2022 р., 10:19
В Петропавлівській громаді працюють "ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ" , під час відсутності електроенергії.