ДІЯЛЬНІСТЬ ГОЛОВИ.

01 Лютого, 2023 р., 08:50
До Петропавлівської сільської ради був здійснений  виїзд спільної робочої групи у складі заступника голови районного Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань Наталії ІКОННІКОВОЇ, координатора з питань діяльності районного штабу Юрія ОРЛОВА та т.в.о. заступника начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Жанни ХМІЛЕВСЬКОЇ,
01 Лютого, 2023 р., 08:45
30.01.2023 року в Петропавлівській сільській раді під керівництвом  сільського голови Черновой Оксани Миколаївни проведена апаратна нарада з начальниками відділів та спеціалістами ради.
23 Січня, 2023 р., 09:26
23.01.2023 року в Петропавлівській сільській раді під керівництвом  сільського голови Черновой Оксани Миколаївни проведена апаратна нарада з начальниками відділів та спеціалістами ради.
19 Січня, 2023 р., 13:33
13 січня поточного року до Петропавлівської сільської ради здійснив робочий виїзд голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ та спеціалісти Білгород-Дністровської адміністрації.
13 Січня, 2023 р., 11:20
12 січня 2023 року сільський голова Чернова Оксана Миколаївна взяла участь в нараді з головами та представниками територіальних громад, яка відбулась на базі Саратської селищної громади з питань формування та прийняття програм соціально-економічного розвитку громад.
09 Січня, 2023 р., 09:29
09.01.2023 року в Петропавлівській сільській раді під керівництвом  сільського голови Черновой Оксани Миколаївни проведена апаратна нарада з начальниками відділів та спеціалістами ради.
02 Січня, 2023 р., 09:49
02.01.2023 року в Петропавлівській сільській раді під керівництвом  сільського голови Черновой Оксани Миколаївни проведена апаратна нарада з начальниками відділів та спеціалістами ради.
30 Грудня, 2022 р., 08:59
28.12.2022 року в Петропавлівській сільській раді пройшов