Відкриття ЦНАП.

Дата: 21.12.2023 11:56

21 грудня 2023 року відбулось відкриття відділу «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП) в Петропавлівській сільській раді!

Петропавлівський сільський голова Чернова Оксана Миколаївна особисто прийняла  участь  у  відкритті  ЦНАПу.

Центр надання адміністративних послуг Петропавлівської сільської  ради знаходиться за адресою: с.Петропавлівка вул.Миру (Гагаріна),1. Через географічні особливості громади та велику віддаленість сіл від адміністративного центру, створено віддалені робочі місця в старостинських округах.

Основні завдання нашого центру – поліпшення якості надання адмінпослуг, включаючи підвищення рівня комфортності обслуговування заявників, їх інформування та консультування.

Загальна кількість адміністративних послуг, надання яких запроваджено через центр – 230.

ЦНАП надаватиме послуги:
   реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання;
    реєстрація актів цивільного стану;
-    паспортні послуги;
-    послуги соціального характеру;
    місцеві послуги
-    земельні послуги
    реєстрація нерухомості

ЦНАП облаштований засобами для функціонування, включаючи меблі й обладнання, а головне – компетентний персонал. Будівля також доступна для мало мобільних груп населення.

Безсумнівно, це новий крок у розвитку нашої громади. Це новий рівень, який наближує нас до європейських стандартів. Ми працювали й надалі будемо працювати на благо громади.

Щиро вдячні всім хто долучився до здійсненні цього важливого проекту для нашої сільської ради.