ВИКОНКОМ

Дата: 11.12.2023 08:45

07.12.2023 року в Петропавлівській сільській раді пройшло засідання виконавчого комітету.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 12 - ГО ВИКОНКОМУ  VІІI СКЛИКАННЯ

1. Про внесення змін до бюджету Петропавлівської    сільської   ради.

2. Про план  роботи виконкому Петропавлівської сільської ради на I квартал 2024 року.

3.Про затвердження розпорядження сільського голови.

4. Про  звіт  «Програми соціально - економічного розвитку Петропавлівської сільської ради  за 2023 рік».

5. Про надання платних соціальних послуг громадянам, які потребують стороннього доглядудо відділу соціальної політики.

6. Про роботу соціальних  робітників, які здійснюють догляд за одинокими пристарілими  та проживають на території Петропавлівської сільської ради.

7. Про звіт начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Петропавлівської сільської ради про проведену роботи за 2023 рік.

8. Про звіт начальника відділу соціальної політики Петропавлівської сільської ради про проведену роботу за 2023 рік.

9.         9.Про звіт начальника відділу служби у справах дітей Петропавлівської сільської ради.

10. ПРО ЗВІТ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ СІЛЬКОМУНГОСП» ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ за 2023 рік.

11. Про звіти старост про проведену роботу в старостинських округах Петропавлівської сільської ради за 2023 рік.

12.Звіт рахівників касирів Петропавлівської сільської ради  «Про збір податків та зборів» за 2023 рік.

13. Про затвердження графіку особистого прийому громадян сільським головою, секретарем сільської ради на 2024 рік.

14. Про затвердження графіку особистого прийому громадян старостами сіл: Фараонівка, Міняйлівка, Старосілля, Олександрівка Петропавлівської сільської ради на 2024 рік.

15. Про затвердження графіку особистого прийому громадян начальником відділу соціальної політики на 2024 рік.

16. Про затвердження графіку особистого прийому громадян начальником відділу освіти на 2024 рік.

17. Про затвердження графіку роботи  відділів Петропавлівської сільської ради на 2024 рік.

18. Про затвердження графіку особистого прийому громадян начальником відділу служби у справах дітей на 2024 рік.

19. Про затвердження графіку роботи Петропавлівської сільської ради на

2024 рік.

20. Про затвердження графіків роботи торгівельних точок та закладів тих, що знаходяться на території  Петропавлівської сільської ради  у зимовий період 2023-2024 роки.

21. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом  Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Петропавлівської сільської ради.

22.Про надання матеріальної допомоги жителям Петропавлівської сільської ради.