ДІЯЛЬНІСТЬ ГОЛОВИ.

08 Вересня, 2022 р., 15:40
08.09.2022 року в "Фрумушика Нова" було проведено засідання членів агроекологічного рекреаційного кластеру та голів Петропавлівської сільської ради О.М. Чернової та Бородинської громади Кюссе І.Г., представникі молдовської делегації, представники Вузів Одеського регіонів, керівник АЕРК "Фрумушика Нова" Паларіев О.А.
05 Вересня, 2022 р., 11:27
Сьогодні 05.09.2022 року в Петропавлівській сільській раді під керівництвом  сільського голови Черновой Оксани Миколаївни проведена апаратна нарада з начальниками відділів та спеціалістами ради.
02 Вересня, 2022 р., 14:39
31.08.2022 року в Петропавлівській сільській раді під керівництвом сільського голови О.М. Чернової було проведено засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.
01 Вересня, 2022 р., 14:07
31.08.2022 року в Петропавлівській сільській раді під керівництвом  сільського голови Черновой Оксани Миколаївни проведена робоча нарада з начальниками відділів та спеціалістами сільської ради щодо проведення аналізу роботи після проведення наради з начальниками відділів Білгород -Дністровської районної державної адміністрації .
01 Вересня, 2022 р., 14:03
30.08.2022 року в Петропавлівській сільській раді під керівництвом  сільського голови Черновой Оксани Миколаївни проведена нарада з начальниками відділів Білгород -Дністровської районної державної адміністрації .
29 Серпня, 2022 р., 14:42
29.08.2022 року в Петропавлівській сільській раді під керівництвом  сільського голови Чернової Оксани Миколаївни проведена апаратна нарада з начальниками відділів та спеціалістами ради.
26 Серпня, 2022 р., 13:07
26.08.2022 року пройшла зустріч з юридичною, соціальною та психологічною допомогою від ГО « Десяте квітня» з внутрішньо переміщеними особами.
26 Серпня, 2022 р., 11:52
Під керівництвом Петропавлівського сільського голови  Чернової Оксани 22.08.2022 року проведена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів. Під час наради керівники звітували про проведену роботу своїх підрозділів за тиждень. Були обговорені найбільш вагомі питання.