ПОРЯДОК ДЕННИЙ 6-го ВИКОНКОМУ VІІI СКЛИКАННЯ 04.06.2024 року.

Дата: 07.06.2024 13:16

1.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.04.2023 № 34 «Про створення комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати».

2.Про затвердження протоколів  комісії з питань ТЕБ та НС

при Петропавлівській  сільській  раді.

3. Про присвоєння номеру масиву з земельними ділянками які перебувають у  приватній власності  для ведення особистого селянського господарства , розташованих на території (за межами населеного пункту с.Петропавлівка) Петропавлівської сільської  ради Білгород-Дністровського  району Одеської області.

4. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення     батьківських прав.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.04.2023 № 36 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Петропавлівської сільської ради».

6. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці ім..Грушевського в с.Фараонівка гр. Щетініна Валентина Олексіївна.

7. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Миру в с.Фараонівка гр. Федоренко Олександр Васильович.

8. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Шкільна в с.Фараонівка гр. Алупой Михайло Дмитрович.

9. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Миру в с.Фараонівка гр. Алупой Наталія Юхимівна.

10. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Центральна в с.Фараонівка гр. Настас Марія Сергіївна.

11. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Шевченко в с.Фараонівка гр. Пуркар Галина Іванівна.

12. Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) за заявою власниці будинку Бєлогурової В.І.

13. Про створення комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду).

14. Про надання безоплатних соціальних послуг громадянам,

які потребують стороннього догляду до відділу соціальної політики.

15. Про відмову в наданні соціальної послуги догляду вдома  особі похилого віку

16. Про надання грошової допомоги, відповідно до Програми відділу соціальної політики Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області 2022-2025 роки.

17. Про надання матеріальної допомоги жителям Петропавлівської сільської ради.