ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕРГОВОЇ 41 СЕСІЇ VІІI СКЛИКАННЯ 30.05.2024 року.

Дата: 06.06.2024 10:41

1.Про внесення змін до бюджету Петропавлівської сільської ради.

2.Про внесення змін до рішення сесії від 15.12.2023 року № 1970 «Про умови оплати праці Петропавлівського сільського голови.

3. Про затвердження штатного розпису керівних працівників і спеціалістів апарату виконавчого комітету Петропавлівської сільської  ради.

4. Про затвердження розпорядження  виданих в міжсесійний період.

5.Про внесення змін до рішення сесії від 15.12.2023 року № 1964  «Про затвердження  структури виконавчих органів Петропавлівської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2024 рік».

6. Про затвердження  цільової  Програми на 2024 рік щодо розгортання на території Білгород-Дністровського району та відновлення боєздатності 23 загону Морської охорони Державної прикордонної служби України (в/ч 1472).

7. Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А4118 Збройних Сил України  на 2024 рік.

8. Про внесення зміни до програми від 16.02.2024 року № 2022 «Про затвердження  Програми  охорони  навколишнього  природного середовища   на  2024-2025 роки».

9. Про внесення змін до програми від 06.03.2024

№ 18 «Про затвердження програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування по Петропавлівської  сільській раді на 2022-2024  роки».

10.Про затвердження плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Петропавлівської сільської ради на 2024-2027 роки.

11. Про затвердження складу комісії  з реорганізації закладу загальної середньої освіти.

12. Про затвердження розпорядження Петропавлівського сільського голови.

13. Про  внесення  змін  до рішення сесії сільської ради від 22.03.2024р. № 2048 «Про    надання    дозволу   на   розроблення  проекту  землеустрою    щодо   відведення  земельної  ділянки  комунальної власності Петропавлівської  сільської  ради  з метою подальшого    продажу   права   оренди   на земельних торгах».

14. Про    надання    дозволу   на   розроблення проекту    землеустрою    щодо   відведення  земельної  ділянки  комунальної власності Петропавлівської  сільської  ради  з метою подальшого    продажу   права   оренди   на земельних торгах.

15. Про здійснення заходів із підготовки лотів для проведення земельних торгів

16. Про надання дозволу на розробку технічної  документації щодо інвентаризації земель на земельну ділянку сільськогосподарського призначення 5124584600:01:001:0488.

17. Про здійснення заходів із підготовки лотів для проведення земельних торгів у формі електронного аукціону із продажу прав оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення.

18. Про здійснення заходів із підготовки лотів для проведення земельних торгів у формі електронного аукціону із продажу прав оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення.

19. Щодо заборони розорювання і зміни цільового призначення угідь із підгруп сіножаті та пасовища комунальної власності Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району.

20. Про    надання    дозволу   на   розроблення проекту    землеустрою    щодо   відведення  земельної  ділянки  комунальної власності Петропавлівської  сільської  ради  для укладання довгострокового договору   оренди.

21. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності на території Петропавлівської сільської ради.

22. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності на території Петропавлівської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації із  землеустрою   щодо  встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на  території  Петропавлівської   сільської ради за кадастровим номером 5124586400:01:001:0934.

24. Про затвердження технічної документації із  землеустрою   щодо  встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на  території  Петропавлівської   сільської ради за кадастровим номером 5124587200:01:001:0484.

25. Про  затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки гр.Кожухар Тамарі Пилипівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) що розташована за  адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район,  с.Фараонівка, вул. ім..Грушевського, 136.

26. Про затвердження технічної документації із  землеустрою   щодо  встановлення  меж земельним ділянкам в натурі (на місцевості) на  території  Петропавлівської   сільської ради за кадастровими номерами 5124586400:01:002:1165, 5124586400:01:002:1166.

27. Про  затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій приватному акціонерному товариству  «ВФ  Україна».

28. Про заборону використання питної води з системи централізованого водопостачання сіл  для зрошування (поливу).