Відкриття станції «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ».

Дата: 20.05.2024 13:30

У Петропавлівській громаді Білгород-Дністровського району Одеської області відкрилась станція «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ».

На відкритті були присутні заступник начальника ГУНП в Одеській області Денис ЗАХАРЧЕНКО,  заступник начальника відділу поліції з превентивної діяльності Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області майор поліції Погайдак Петро Ігорович, заступник начальника відділення поліції № 1 Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області Бурлаку Ігор Яковлевич, заступник голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Максим БРИТКОВ, та інші гості.

Голова Петропавлівської сільської ради подякувала депутатам сільської ради, які підтримали участь у проекті «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ», подякувала всім присутнім за допомогу в реалізації проекту та подякувала поліцейському офіцеру громади Жукову Сергію Григоровичу  за згоду стати поліцейським офіцером громади, та побажала  успіхів у справі та сумлінно ставитись до своєї роботи захищаючи та допомагаючи цілодобово мешканцям Петропавлівської громади.

До відома громадян: поліцейська станція знаходиться за адресою:

Білгород-Дністровський район, село Петропавлівка,

вулиця Лісна, 7.

Зв’язатися з поліцейським офіцером громади можна за робочим телефоном (097) 476 05 20.