ПОРЯДОК ДЕННИЙ 5-го ВИКОНКОМУ VІІI СКЛИКАННЯ 25.04.2024 року.

Дата: 29.04.2024 14:21

1. Про затвердження схеми санітарно  очищення населених пунктів Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

2. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Кишинівська в с.Олександрівка гр. Пономаренко Олені Мойсеївні.

3. Про надання безоплатних соціальних послуг громадянам, які потребують стороннього догляду до відділу соціальної політики.

4. Про надання одноразової грошової допомоги, відповідно до Програми відділу соціальної  політики Петропавлівської  сільської ради

Білгород-Дністровського району Одеської області 2022-2025 роки.

5.Про надання матеріальної допомоги жителям Петропавлівської сільської ради.

6. Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.