ВИКОНКОМ

Дата: 29.03.2024 10:57

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 3- ГО ВИКОНКОМУ  VІІI СКЛИКАННЯ.

29.03.2024 року

1. Про стан роботи зі звернення громадян у виконавчому комітеті Петропавлівської сільської ради за І квартал 2024 року.

2. Про план роботи виконкому Петропавлівської сільської ради на ІІ квартал 2024 року.

3. Про надання безоплатних соціальних послуг громадянам, які потребують стороннього догляду до відділу соціальної політики.

4. Про надання платних соціальних послуг громадянам, які потребують стороннього догляду до відділу соціальної політики.

5. Про затвердження протоколів  комісії з питань ТЕБ та НС

при Петропавлівській  сільській  раді.

6. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Миру в с.Фараонівка гр.. Фугар Софроніє Іллічу.

7. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Миру в с.Фараонівка гр..Бакреу Жика Миколаївні.

8. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Центральна в с.Фараонівка гр.. Антохій Лідії Єреміївні.

9. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Миру в с.Фараонівка гр.. Триколіч Марії Дмитрівні.

10.Про надання матеріальної допомоги жителям Петропавлівської сільської ради.