ПОРЯДОК ДЕННИЙ 2 ВИКОНКОМУ VІІI СКЛИКАННЯ 06.03.2024 року.

Дата: 11.03.2024 14:45

1.Про внесення змін до бюджету Петропавлівської сільської ради.

2. Про звіт щодо стану військово-облікової роботи за 2023 рік по Петропавлівській сільській раді.

3. Про розгляд Програми щодо приведення захисних

споруд цивільного захисту протирадіаційних укриттів (ПРУ)

у готовність до укриття населення на 2024-2025 роки.

4. Про розгляд Програми «Про внесення змін до програми від 06.05.2022

№ 36 « «Про затвердження програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування по Петропавлівської  сільській раді на 2022-2024  роки».

5. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Центральна в с.Фараонівка гр. Чоран Діоміду Олександровичу.

6. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Центральна в с.Міняйлівка гр. Рогоженої Ользі Артемовні.

7. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Центральна в с.Міняйлівка гр. Дарій Юлії Лук’янівні.

8. Про присвоєння адреси житлового будинку по вулиці Миру в с.Фараонівка гр.Алупой Світлані Миколаївні.

9. Про наведення санітарного ладу і проведення весняної толоки по озелененню та благоустрою на території Петропавлівської сільської ради.

10. Про надання безоплатних соціальних послуг громадянам, які потребують стороннього догляду до відділу соціальної політики.

11. Про відмову в наданні соціальної послуги догляду вдома  особі похилого віку Зорило Іллі Матвійовичу.

12. Про відмову в наданні соціальної послуги догляду вдома  особі похилого

віку Паларії Любові Семенівни.

13. Про тимчасове влаштування малолітньої дитини  до державного закладу на повне державне забезпечення.

14. Про встановлення норм витрат паливно-мастильних матеріалів для автомобілів, господарської техніки та засобів резервного живлення Петропавлівської сільської ради.

15.Про розгляд порядку передачі в оренду комунального майна та методики розрахунків орендної плати за комунальне майно Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

16.Про надання матеріальної допомоги жителям Петропавлівської сільської ради.