СЕСІЯ.

Дата: 19.02.2024 15:22

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ ЧЕРГОВОЇ 39 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ

16.02.2024 року

1.Про фінансову звітність за 2023 рік.

2.Про внесення змін до бюджету Петропавлівської сільської ради.

3.Про затвердження розпоряджень виданих в міжсесійний період.

4. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ І НАСИЛЬСТВУ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ, ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ НА  2024 РІК.

5.Про затвердження Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасової окупованої території.

6.Про затвердження Програми здійснення компенсаційних виплат за надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі на 2024-2025 роки.

7. Про створення опорних закладів освіти.

8.Про зміни до штатного розпису закладів освіти.

9. Про затвердження програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року.

10. Про внесення змін до програми від 22.12.2022 року № 1780 «Про  затвердження Програми дошкільної та загальної середньої освіти Петропавлівської сільської ради на 2023-2025 роки».

11. Про внесення змін до програми від 22.12.2022 року № 1780/в «Про  затвердження Програми «Обдарована дитина» Петропавлівської сільської ради на 2023-2025 роки».

12. Про внесення змін  до програми від 14.07.2023 року № 1879 «Про затвердження сільської Програми «Шкільний автобус»

на 2021-2025 роки».

13.Про призупинення діяльності Фуратівського ЗДО.

14.Про призупинення діяльності Пшеничнянського ЗДО.

15.Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки та порядку, профілактики злочинності та зміцнення правопорядку в населених пунктах Петропавлівської сільської ради на 2024-2026 роки.

16. Про затвердження Програми Поліцейський офіцер громади

на 2024-2025 роки.

17. Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг і мостів комунальної власності Петропавлівської  сільської ради  на 2024 рік».

18. Про  затвердження Програми по благоустрою, охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Петропавлівської сільської ради, Білгород-Дністровського району Одеської області  на 2024  рік.

19. Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А4638 Збройних Сил України на 2024 рік.

20. Про затвердження  Програми  охорони  навколишнього  природногосередовища   на  2024-2025 роки».

21. Про затвердження Програми  реалізації культурно-масових заходів на   2024  рік.

22. Про внесення змін до програми від 03.02.2023 року № 1792 «Про затвердження програми соціально – економічного та культурного  розвитку Петропавлівської   сільської  ради на 2023-2024 роки».

23. Про затвердження Стратегії розвитку Петропавлівської територіальної громади на 2024-2030 роки.

24. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та утримання місцевого пункту пропуску через Українсько-Молдовського державного кордону Петропавлівської територіальної громади  на 2024-2025  роки.

25. Про затвердження  Програми для забезпечення заходів мобілізації та територіальної оборони на території Білгород-Дністровського району «ЗАХИСТ» на 2024 рік.

26.Про затвердження Програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Петропавлівської об’єднаної територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області «Безпечна Петропавлівська об’єднана територіальна громада» на 2024 рік.

27. Про цільову програму підтримки Першого відділу Білгород-Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з проведення мобілізаційних заходів військовозобов`язаних Петропавлівської сільської  територіальної громади та забезпечення заходів, пов`язаних із виконанням ними військового обов`язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2024 рік.

28.Про забезпечення доставки військових до частини.

29.Про затвердження програми взаємодії відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації з органами місцевого самоврядування Петропавлівської сільської Територіальної громади на 2024 рік.

30. Про звіт голови сільської ради про роботу Петропавлівської сільської ради за  2023 рік.

31. Про звіт директора комунального підприємства «Петропавлівський сіль комунгосп» Петропавлівської сільської ради  за 2023 рік.

32.Про розгляд депутатського запиту.

33.Про дострокове припинення повноважень депутата Петропавлівської сільської ради.

34.Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

35.Про надання дозволу гр.. Тесленко І.О. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної сачки (пай) в натурі (на місцевості).

36. Про  затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки гр.Нікулеску Олексію Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) що розташована за  адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Петропавлівська сільська рада  с.Пшеничне, вул..Шкільна, 66.

35.Різне