ПОРЯДОК ДЕННИЙ 1 ВИКОНКОМУ VІІI СКЛИКАННЯ 18.01.2024 року.

Дата: 31.01.2024 15:10

1.Про організацію громадських робіт визначення видів робіт на території Петропавлівської сільської ради на 2024 рік.

2.Про стан роботи по зверненню громадян за 2023 рік.

3.Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для засуджених, які відбуватимуть покарання у виді громадські роботи  на 2024 рік.

4.Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт на 2024 рік.

5.Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді суспільно корисних(оплачувальних) робіт на 2023 рік.

6.Про присвоєння поштової адреси об’єкту  нерухомого майна.

7.Про надання платних соціальних послуг громадянам, які потребують стороннього догляду до відділу соціальної політики.

8. Про надання безоплатних соціальних послуг громадянам,

які потребують стороннього догляду до відділу соціальної політики.

9.Про затвердження графіка звіряння облікових даних карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних з обліковими даними першого відділу Білгород-Дністровського РТЦК та СП.

10. Про звіт щодо стану військово-облікової роботи за 2023 рік.

11.Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

12.Про затвердження протоколів  комісії з питань ТЕБ та НС при Петропавлівській  сільській  раді

13.Про надання матеріальної допомоги громадянам Петропавлівської сільської ради.

14. Про надання матеріальної допомоги  на ритуальні послуги.