Герої не вмирають

Дата: 01.12.2023 15:23

Петропавлівська об'єднана територіальна громада знову у жалобі.

15 листопада 2023року під час виконання бойових завдань у Луганській області Сватівському районі біля села Сергіївка , внаслідок ворожої атаки загинув мешканець нашого села, Петропавлівка, Литинський Сергій Борисович.

Народився Сергій 31 січня 1987 року в селі Петропавлівка де і закінчив школу.Після закінчення школи навчався у Ізмаїльскому технікуму де отримав професією електрика. Закінчивши технікум був призваний до армії.Службу проходив у місті Калуші Івано-Франківській області .Після армії почав працювати у м.Київі в київському метрострої.З 2014 по 2015 рік був учасником антитерористичної операції.У 2015року працював в ТОВ "Агросвіт ТД".

Сергій виріс у люблячій родині ,завжди був опорою для батьків,допомагав

їм.

Завжди вболював душею і серцем за рідну Батьківщину, тому з першого дня повномасштабного вторгнення пішов захищати рідну землю.

Молодому,енергійному,люблячому життя герою всі плани на майбутнє зруйнувала війна.

Сергію назавжди залишиться 35.

Петропавлівська ОТГ висловлює щирі співчуття батькам: Борису Захаровичу і Галині Юхимівні,рідним, друзям, побратимам загиблого Героя.Справжній патріот та захисник України назавжди залишиться у пам'яті жителів села Петропавлівка.

Прощання з загиблим героєм відбудеться у неділю,3 грудня 2023 року о 10 годині ранку.

Прохання мешканців громади організувати живий коридор.