СЕСІЯ 16.11.2023

Дата: 16.11.2023 13:01

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 36 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ

1. Про внесення змін до зімну до бюджету Петропавлівської сільської ради.
  2. Про внесення змін до рішення сесії Петропавлівської сільської ради  № 1462 від 24.12.2023 року.
  3. Про затвердження Акту приймання – передачі майна, що знаходиться на балансі відділу освіти, культури, молоді та спорту Петропавлівської сільської ради.
  4. Про затвердження вартості харчування в закладах  загальної середньої освіти на 2023/2024 рік.
  5. Про передачу в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Петропавлівської сільської ради шкільного автобусу.
  6. Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.
  7. Про внесення змін до рішення сесії від 14.07.2023 р. № 1880 «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на 2024 рік на території Петропавлівської сільської територіальної громади.
  8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо передачі земельних ділянок жителям Петропавлівської громади Білгород-Дністровського району Одеської області.
  9. Про встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петропавлівської сільської ради Білгород - Дністровського  району  Одеської  області (за  межами  населеного  пункту).
  10. Про  затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі  у власність  земельної ділянки.
  11. Про продовження дії договору на земельну ділянку комунальної власності 3340 та 4334 з фірмою ТОВ «ТД Агросвіт».
  12. Про  затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі  в оренду  земельної ділянки гр.. Алупой Миколі Степановичу.
  13.  Про вилучення земельної ділянки у гр.. Макрухи Миколи Григоровича.
  14. Про розгляд клопотання старости с.Фараонівка.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису