Дата: 30.10.2023 15:18

В Інституті   а    ідтримки Національного    онду  дослід ень України

роводиться   наукове   дослід ення   а ист       рав     л дини   в   конце ції

ере ідного     равосуддя:   українська   модель .   Обрана     роблематика надва ливо   для України, ад е   ере ідне   равосуддя ма   на меті с рияти найлі шому відновленн с раведливості, укрі ленні миру, цінностей демократії,    оста   ком лексом кримінологічно обґрунтовани     а одів, що

о дну ть каральну й відновну стиці , широкий, багаторівневий соціальний діалог, росвіту, реституці , равотворчу й равоо оронну діяльності, органі аційно-у равлінські транс ормації та ін.

Для   овного і всебічного дослід   ення    роблеми   а исту   рав л   дини в конце ції ере ідного равосуддя виника отреба о найомитися і думко громадян щодо итань реалі ації ці ї конце ції, а особливо ти , то а нав внутрішнього ереміщення ротягом російської агресії.

Просимо Вас ос рияти у роведенні анонімного о итування серед населення Одеської області одним і    ручни   для Вас с особів (Google   орма

а осиланням в Інтернеті; QR-код), у тому числі і алученням слу б соціального   а исту населення. Тако      верта мося до Вас   а до омого    у

оширенні анкети для о итування внутрішньо ереміщени осіб, окрема у громада області, де ї ро міщено.

а далегідь вдячні    а ро уміння, с одіва мося на    одальшу    лідну с ів рац    та в евнені, що аналі   отримани   ре ультатів с риятиме ро робці ді вої моделі ере ідного равосуддя.

Слава Україні!

Описание: C:UsersАдминистраторDesktopГрантqrcode_громадськість.gle.pngОписание: C:UsersАдминистраторDesktopГрантqrcode_ВПО.gle (1).pngДодатки:

1. Посилання на анкету     о итування громадян у Google

ормі:                                                   https://forms.gle/vBo4AcfJjhv146Ut9

1. QR-код анкети      о итування громадян для мобільного

ристро :

1. Посилання    на    анкету    для    о итування     внутрішньо

ереміщени осіб: https://forms.gle/raoNPSP1wh3Jt6sN9

1. QR-код анкети о итування внутрішньо ереміщени   осіб для мобільного ристро :