Засідання з питань ТЕБ та НС.

Дата: 19.10.2023 13:55

18.10.2023 року під керівництвом сільського голови Оксани Чернової, старост, інспектора відділу ЗНС Білгород -Дністровського РУ ГУДСНС України в Одеській області підполковника Гросу О.І. проведено чергове засідання з питань ТЕБ та НС Петропавлівської сільської ради.
На засіданні були розглянуті питання:
-про розгляд витягу з протоколу ✓8 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації від 11 жовтня 2023 року,
- розгляд листа ✓6023-1408/6023 від 10.10.2023 року ДСНС України ГУ ДСНС України в Одеській області Білгород -Дністровське районне управління головного управління ДСНС, по данному листу підполковник служби цивільного захисту Гросу О.І. довів до присутніх основні вимоги техногенної та пожежної безпеки в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період 2023-2024 року.
Щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки сільський голова Чернова О.М. доручила старостам провести інформаційно - профілактичні роботи серед населення та виконання всіх пунктів витягу з протоколу ✓ 8 позачергового засідання комісії ТЕБ та НС облдержадміністрації від 11 жовтня 2023 року.