ВИКОНКОМ

Дата: 18.10.2023 12:48

1. Про внесення змін до бюджету Петропавлівської    сільської   ради.

2. Про звіт начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Петропавлівської сільської ради.

3. Про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Петропавлівської сільської ради за 9 місяців 2023 року.

4. Про план  роботи виконкому Петропавлівської сільської ради на IV квартал 2023 року.

5. Про присвоєння поштових адрес об’єктам  нерухомого майна.

6. Про розгляд акту щодо проведеної комплексної перевірки по здійсненню виконавчим комітетом Петропавлівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

7. Про встановлення піклування та призначення піклувальника   над неповнолітніми  Гуцу Іваном Валерійовичем, 09.02.2007  року народження, Гуцу Анастасією Валеріївною, 18.08.2009  року народження.

8. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення     батьківських прав.

9.Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна Драга М.І.

10. Про затвердження висновку щодо участі матері у вихованні

малолітніх дітей.

11.Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання    малолітньої дитини.

12. Про розгляд питання щодо висунення кандидатури Жосу Наталі Вікторівни на присвоєння Почесного звання України «Мати – героїня».

13.Про надання матеріальної допомоги жителям Петропавлівської сільської ради.