Петропавлівська громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 34 СЕСІЇ VІІI СКЛИКАННЯ 14.07.2023 року

Дата: 22.08.2023 10:19
Кількість переглядів: 59

 1. Про внесення змін до зімну до бюджету Петропавлівської сільської ради.
 2. Про затвердження розпоряджень Петропавлівського сільського голови, виданих у міжсесійний період.
 3. Про внесення змін до рішення сесії від 16.09.2023 року № 1749  про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки та порядку, профілактики злочинності та зміцнення правопорядку в населених пунктах Петропавлівської сільської ради на 2023 рік.
 4. Про внесення до програми від 24.12.2021 року № 1477 «Про затвердження сільської Програми «Шкільний автобус» на 2021-2025 роки» .
 5. «Про встановлення  місцевих податків та зборів  на  2024 рік».
 6. Про скасування рішення  від 22.12.2022 року № 1767,  № 1768 «Про забезпечення виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного(нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09 квітня 2015 року.
 7. Про скасування рішення  від 22.12.2022 року  № 1768 «Про забезпечення виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного(нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09 квітня 2015 року.
 8. Про перейменування вулиць в с.Старосілля Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.
 9. Про перейменування вулиць в с.Олександрівка Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.
 10. Про Порядок проведення конкурсу  на визначення опорного закладу загальної середньої освіти Петропавлівської сільської ради та затвердження складу конкурсної комісії
 11. Про надання дозволу на списання комп’ютерної техніки.
 12. Про надання дозволу на списання матеріалів Петропавлівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)».
 13. Про приймання – передачу майна на баланс відділу освіти, культурі, молоді та спорту Петропавлівської сільської ради та утворення комісії з питань приймання-передачі.
 14. Про затвердження програми фінансової підтримки управління соціального захисту населення Білгород-Дністровській РД(В)А на 2023 рік.
 15. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області та затвердження Положення про нього.
 16. Про затвердження Регламенту та графіку роботи  Центру надання адміністративних послуг Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.
 17. Про затвердження Переліку адміністративних послуг,що надаються через/та Центр надання адміністративних послуг Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.
 18. Про надання дозволу на списання будівлі (бані) майна комунальної власності Петропавлівської сільської ради.
 19. Про надання матеріальної допомоги на ритуальні послуги.
 20. Про надання матеріальної допомоги на поховання військо службовця.
 21. Про надання матеріальної допомоги на лікування.
 22. Про  затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості) та передачі  у власність  земельної ділянки гр. Алупой Юрію Степановичу    для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) що розташована за адресою:  Одеська область, Білгород-Дністровський   район, Петропавлівська  сільська  рада, с. Фараонівка, вул. Суворова, 114.
 23. Про  надання  дозволу Приватному підприємству « Сільськогосподарська фірма «АГРО КСОД» на  розроблення  Проекту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на  території  Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського  району  Одеської області (за межами населеного пункту).
 24. Про встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петропавлівської сільської ради Білгород - Дністровського  району  Одеської  області (за  межами  населеного  пункту).
 25. Про встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петропавлівської сільської ради Білгород - Дністровського  району  Одеської  області (за  межами  населеного  пункту).
 26. Про  надання  дозволу ТДВ «Мирний» на  розроблення  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на  місцевості) із земель  не витребуваних земельних часток (паїв) колишньої колективної форми  власності на  території  Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського  району  Одеської області   (за межами населеного пункту).
 27. Про встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петропавлівської сільської ради Білгород - Дністровського  району  Одеської  області (за  межами  населеного  пункту).
 28. Про  надання дозволу  гр. Токан Л. А. на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)   меж  земельної частки (пай)  в  натурі (на місцевості).
 29. Про  надання дозволу  гр. Гуцул М. А. на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)   меж  земельної частки (пай)  в  натурі (на місцевості).
 30. Про  надання дозволу гр. Гаврилович З. В. на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)   меж  земельної частки (пай)  в  натурі (на місцевості).
 31. Про затвердження  проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки ТОВ «лайфселл» для  розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Петропавлівської сільської ради (в межах населеного пункту) Білгород-Дністровського району Одеської області за адресою: с. Петропавлівка, вул. Центральна, 79 «б».
 32. Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення.
 33. Про затвердження  проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років , земельної ділянки, ТОВ «Петропавлівські енергетичні системи» ,для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту).
 34. Про внесення змін до програми від 03.02.2023 рік № 1789 «Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць, доріг і мостів комунальної власності Петропавлівської  сільської ради  на 2023 рік».
 35. Про внесення змін до програми від 22.12.2022 року № 1776 «Про програму фінансування підтримки підприємств комунальної власності Петропавлівської сільської ради на 2023 рік».

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь