ВИКОНКОМ

Дата: 18.05.2023 11:36

18.05.2023 року пройшло засідання виконавчого комітету.

на порядку деному були розглянуті наступні питання:

1. Про роботу закладів культури та бібліотек в літній період по Петропавлівській сільській раді.

2. Про складання протягом дії надзвичайного або воєнного стану в Україні актів встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I групи та особами, які потребують постійного догляду.

3. Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

4. Про роботу соціальних  робітників, які здійснюють догляд за одинокими пристарілими  та проживають на території Петропавлівської сільської ради.

5.Про встановлення піклування та призначення піклувальника  над неповнолітнім  Погосяном Максимом Вікторовичем  26.05.2005  року народження.

6. Про встановлення опіки та призначення опікуна   над малолітніми  Бакрєв Аліною Олександрівною  19.05.2009 року народження, Бакрєв Олександром Олександровичем  19.09.2011 року народження, Бакрєв Віолою Олександрівною 22.02.2016 року народження.

7.Про надання матеріальної допомоги жителям Петропавлівської сільської ради.

8.Різне