ВИКОНКОМ

Дата: 21.04.2023 14:39

В Петропавлівській сільській раді був проведенний виконком.

Рекомендований порядок дений а саме:

1.Про внесення змін до бюджету Петропавлівської сільської ради.

2.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.05.2021 № 49 «Про створення комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати».

3. Про надання статусу дитини-сироти неповнолітньому Погосян Максиму Вікторовичу.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12.03.2021 № 24 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Петропавлівської сільської ради».

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від02.02.2023 № 7 «Про створення міждисциплінарної команди».

6.Про закінчення опалювального сезону 2022-2023 років.

7. Про упорядкування адреси об’єктів нерухомого майна – житлові  будівлі Петропавлівської сільської ради.

8. Про роботу соціальних  робітників, які здійснюють догляд за одинокими пристарілими  та проживають на території Петропавлівської сільської ради.

9. Про надання гуманітарної допомоги пільговим верстам населенняПетропавлівської сільської ради в умовах воєнного стану.

10. Про затвердження графіку роботи торгівельної точки, що знаходиться на території Петропавлівської сільської ради на 2023 рік.

11.Про надання матеріальної допомоги громадянам Петропавлівської сільської ради.