СЕСІЯ.

Дата: 06.04.2023 15:43

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ ЧЕРГОВОЇ 32 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ

06.04.2023 року

1.Про внесення змін до бюджету Петропавлівської сільської ради.

2.Про внесення змін до Статуту Петропавлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

3.Про внесення змін до Статуту Олександрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

4.Про перейменування та зміну типу Міняйлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області та затвердження статуту в новій редакції.

5.Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

6.Про надання дозволу на списання майна комунальної власності Петропавлівської сільської ради.

7.Про затвердження схеми розташування в селі Фараонівка обмежувачів швидкості, висоти дорожнього руху та їх встановлення.

8. Про затвердження Програми соціального захисту  сімей з дітьми, які опинились в складних  життєвих  обставинах,та дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування  по Петропавлівскій  сільській раді на 2023 – 2025 роки.

9.Земельні питання.