ПОРЯДОК ДЕННИЙ 3-го ВИКОНКОМУ VІІI СКЛИКАННЯ 10.03.2023 року.

Дата: 15.03.2023 15:42

1.Про внесення змін до бюджету Петропавлівської сільської ради.

2. ПРО РОЗРОБЛЕННЯ СХЕМИ САНІТАРНОГО ОЧИЩЕННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

3. Про наведення санітарного ладу і проведення весняної толоки по озелененню та благоустрою на території Петропавлівської сільської ради.

4. Про внесення змін до рішення виконкому від 24.05.2021 № 47 «Про створення постійно діючої комісії та затвердження положення із встановлення факту отруєння бджіл на території Петропавлівської сільської ради».

5. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг соціального характеру, що надаються через відділ соціальної політики Петропавлівської сільської ради.

6. Про створення комісії з проведення моніторингу та зовнішньої оцінки якості соціальних послуг в громаді .

7. Про затвердження переліку соці-альних послуг, які надаються відділом соціальної політики Петропавлівської сільської ради.

8. Про затвердження інформаційних карток соціальних послуг відділу соціальної політики Петропавлівської сільської ради.

9. Про розрахунок  та затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються  відділом соціальної політики Петропавлівської сільської ради (надання соціальних послуг) на 2023 рік.

10. Про роботу соціальних  робітників, які здійснюють догляд за одинокими

пристарілими  та проживають на території Петропавлівської сільської ради.

11. Про затвердження Положення про порядок присвоєння поштових адрес (поділ з присвоєнням окремого поштового номера) об’єктам нерухомого майна на території Петропавлівської сільської ради.

12.Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання дітей.

13.Про затвердження положення та плану заходів щодо перейменування вулиць.

14.Про надання матеріальної допомоги громадянам Петропавлівської сільської ради.