ПОРЯДОК ДЕННИЙ 1 ВИКОНКОМУ VІІI СКЛИКАННЯ 02.02.2023 року.

Дата: 14.02.2023 08:14

1.Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт на 2023 рік.

2.Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для засуджених, які відбуватимуть покарання у виді громадські роботи  на 2023 рік

3.Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді суспільно корисних

(оплачувальних) робіт на 2023 рік

4. Про звіт начальника відділу соціальної політики Петропавлівської сільської ради про проведену роботу за 2022 рік.

5. Про роботу соціальних  робітників, які здійснюють догляд за одинокими

пристарілими  та проживають на території Петропавлівської сільської ради

6. Про звіт начальника служби у справах дітей Петропавлівської сільської ради про проведену роботу за 2022 рік.

7.Про створення міждисциплінарної команди.

8. Про звіт начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Петропавлівської сільської ради про проведену роботи за 2022 рік.

9. Про звіти старост про проведену роботу в старостинських округах Петропавлівської сільської ради.

10. Про  звіт  «Програми соціально - економічного розвитку Петропавлівської сільської ради  за 2022 рік».

11.Про схвалення програми  соціально – економічного та культурного  розвитку Петропавлівської   сільської  ради на 2023-2024 роки.

12. Про  схвалення проекту  Програми по благоустрою, охорони довкілля, раціонального   використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Петропавлівської сільської ради, Білгород-Дністровського району Одеської області  на    2023  рік.

13. Про схвалення проекту щодо  змін до програми від 22.12.2022 рік № 1777 «Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць, доріг і мостів комунальної власності Петропавлівської  сільської ради  на 2023 рік».

14.Про розгляд Правил утримання домашніх тварин та птиці на території Петропавлівської сільської ради.

15. Про затвердження графіка звіряння облікових даних карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних з обліковими даними Першого відділу Білгород- Дністровського РТЦК та СП.

16. Про надання матеріальної допомоги громадян Петропавлівської

сільської ради.