Дата: 13.02.2023 09:35

Шановні мешканці Петропавлівської громади.

Закликаємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщених осіб, або які тимчасово перебувають на території Одеської області приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

Стрілецький батальйон формується з патріотично налаштованих та вмотивованих громадян, які не мають обмежень за станом здоровʼя до проходження військової служби з обліковими спеціальностями. У лавах ЗСУ військовослужбовці зможуть захистити життя своїх дітей, рідних та близьких, зупинити ворога - не дати йому захопити рідну землю.

Для всіх без винятку зарахованих до лав батальйону буде організована відповідна підготовка.

Окрім того, військовослужбовці батальйону будуть мати можливість кар’єрного росту, гарантовану гідну заробітну плату та додаткові грошові винагороди, соціальний і медичний захист. Також їх забезпечать всіма видами військового одягу та харчування.

Охочі вступати до лав окремого стрілецького батальйону можуть звертатися до сільської ради та до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Одеської області за місцем проживання..

Долучайся до звільнення рідної землі від російських окупантів!

Віримо в ЗСУ!

Слава Україні!