СЕСІЯ.

Дата: 06.02.2023 10:53

03.02.2023 року в Петропавлівській сільській раді була проведена 31 чергова сесія VIII скликання по наступним питанням:

1.Про внесення змін до програми від 22.12.2022 рік № 1777 «Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць, доріг і мостів

комунальної власності Петропавлівської  сільської ради  на 2023 рік».

2. Про  затвердження Програми по благоустрою, охорони довкілля, раціонального

використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Петропавлівської сільської ради, Білгород-Дністровського району Одеської області  на    2023  рік.

3. Про звіт щодо виконання «Програми соціально - економічного розвитку

Петропавлівської сільської ради  за 2022 рік».

4. Про затвердження програми соціально – економічного  та культурного розвитку Петропавлівської   сільської  ради на 2023-2024 роки.

5.Про затвердження програми пункту пропуску Петропавлівської сільської ради на 2023-2025  роки.

6. Про затвердження  Програми для забезпечення заходів мобілізації та територіальної оборони на території Білгород-Дністровського району

«ЗАХИСТ» на 2023 рік.

7. «Про затвердження Програми підвищення спроможності

та поліпшення умов несення служби у відділі  прикордонної служби «Фараонівка», та відділенні інспекторів прикордонної служби «Олександрівка» на українсько-молдавському державному кордоні на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби Білгород-Дністровського прикордонного загону на 2023 рік».

8. Про цільову програму підтримки Першого відділу Білгород-Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з проведення мобілізаційних заходів військовозобов`язаних Петропавлівської сільської  територіальної громади та забезпечення заходів, пов`язаних із виконанням ними військового обов`язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2023 рік.

9. Про затвердження програми «Морська пихота».

10.Про фінансовий звіт за 2022 рік.

11.Про внесення змін до бюджету 2023 року.

12.Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2022 року № 1771 «Про затвердження  структури виконавчих органів Петропавлівської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2023 рік».

13.Про затвердження програми Молодь Петропавлівської сільської ради на 2023 рік.

14. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2022  року №1772

«Про затвердження штатного розпису закладів освіти

Петропавлівської сільської ради на 2023 рік».

15.Про тимчасове розміщення Фуратівського ЗДО.

16.Про затвердження Правил утримання домашніх тварин та птиці на території Петропавлівської сільської ради.

17.Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Петропавлівський сіль комунгосп» Петропавлівської сільської ради за 2022 рік.

18.Про присвоєння старостам рангів посадових осіб місцевого самоврядування.

19.Про звіт Петропавлівського сільського голови про діяльність виконавчих органів сільської ради та виконавчого комітету  за 2022 рік.

20.Земельні питання.

21.Інше.