Засідання постійної комісії з освіти.

Дата: 01.02.2023 10:27

31 січня 2023 року відбулося засідання постійної комісії з освіти.

На комісії були присутні: голова постійної комісії Мунтян А.І. та члени комісії, голова сільської ради Чернова О.М., голова бюджетної комісії Волосата І.М., голова комісії з законності та правопорядку Триколіч Б.М., начальник відділу фінансів Дікусар Л.І., юрист-консультант Зорило О.П., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Грек І О., директор Фараонівського ОЗЗСО Велегурська Н.П.

На комісії були розглянуті питання:

-внесення змін до штатного розпису закладів освіти,

-обговорення щодо створення мережі закладів.

Питання внесення змін до штатного розпису закладів буде розглянуто на бюджетній комісії 01.02.2023 року.

Питання щодо обговорення створення мережі закладів буде розглядатися постійною комісією з освіти разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Грек І.О. та керівниками закладів приблизно 08.02.2023 року.