ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ

Дата: 01.02.2023 08:59

25 січня 2023 року за рекомендацією податкової інспекції головою сільської ради створено робочу комісію з проведення інвентаризації земель з метою проведення перевірки законності обробітку земельних ділянок.

Першу зустріч проведено з керівниками ТВЗ та ТОВ "Янтарний" - Мотиль І.В. та Мотиль О.І.

Комісія разом з керівництвом плідно попрацювали та це дало позитивні результати.

Також комісією прийнято рішення, що перш ніж землекористувачами подавати декларацію у податкову інспекцію необхідно перевірити наявність та використання земельних ділянок в сільській раді та отримати довідку.

На наступне засідання комісії будуть запрошені наступні за планом землекористувачі з документами що підтверджують законність обробітку земельних ділянок.