Важливе звернення до жителів Петропавлівської громади щодо ситуації з електроенергією❗

Дата: 19.01.2023 10:42

Фото без опису

Внаслідок ракетних ударів енергетична інфраструктура країни зазнала серйозних ушкоджень, що викликало дефіцит її генерації по всій території України.

Попри критичну ситуацію, електроенергією забезпечуються критично важливі об’єкти. Лінії на яких вони розташовані не вимикаються, а у разі аварійного відключення – заживлюються першочергово. Ці лінії спроектовані таким чином, що технічно не можливо відключити інші будинки та об'єкти на цій лінії, залишивши лише конкретний об’єкт критичної інфраструктури .

На території громади працюють Пункти незламності, в яких є світло, вода, можна зігрітись і випити гарячого чаю.

ДТЕК Одеські електромережі разом з владою та НЕК Укренерго робить все можливе, для усунення наслідків ударів аби максимально забезпечити світлом населення в умовах постійних терористичних ударів Росії та дефіциту потужності.

Прошу Вас з розумінням поставитися до ситуації, що склалася та набратися терпіння. В жодному разі не піддавайтесь паниці та завжди перевіряйте отриману інформації на офіційних джерелах.

Пам’ятайте, що наряду з ускладненням життя українців  першочерговим завданням ворога є дестабілізація суспільства. Не дамо окупантам жодного шансу.

Бережіть себе і рідних.

Все буде Україна