ВИКОНКОМ

Дата: 30.12.2022 08:59

28.12.2022 року в Петропавлівській сільській раді пройшов

17- ий ВИКОНКОМУ  VІІI СКЛИКАННЯ.

Порядок дений

1. Про план роботи виконкому Петропавлівської сільської ради на

I квартал 2023 року.

2. Про стан роботи по зверненню громадян за 2022 рік.

3. Про надання статусу дитини-сироти неповнолітній  Ткаченко Олені Віталіївні.

4. Про надання статусу дитини-сироти малолітній  Ткаченко Віолетті Віталіївні.

5. Про заслуховування інформації начальника відділуфінансів Петропавлівської сільської ради  щодо обліку зареєстрованих підприємців та сплатуєдиного податку підприємців на території

Петропавліської сільської ради.

6. Про затвердження графіків роботи торгівельних точок та закладів тих, що знаходяться на території  Петропавлівської сільської ради  у зимовий період 2022-2023 роки.

7.Щодо надання дозволу на списання майна Петропавлівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)».

8. Про затвердження графіку особистого прийому громадян сільським головою, секретарем сільської ради на 2023 рік.

9. Про затвердження графіку особистого прийому громадян старостами сіл: Фараонівка, Міняйлівка, Старосілля, Олександрівка Петропавлівської сільської ради на 2023 рік.

10. Про затвердження графіку особистого прийому громадян начальником відділу соціальної політики на 2023 рік.

11. Про затвердження графіку особистого прийому громадян начальником відділу освіти на 2023 рік.