СЕСІЯ.

Дата: 23.12.2022 10:30

22.12.2022 року в Петропавлівській громаді була проведена чергова сесія.

В першу чергу голова громади нагородила начальників відділів та депутатів грамотами.

Після нагородження була проведенна сесія.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ ЧЕРГОВОЇ 30 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ

1. Про перейменування вулиць  в с.Олександрівка
Петропавлівської сільської ради.

2. Про перейменування вулиць  в с.Старосілля
Петропавлівської сільської ради.

3.Про затвердження Регламенту Петропавлівської сільської ради.

4.Про затвердження положення про порядок здійснення регуляторної діяльності в Петропавлівській сільській раді.

5. Про затвердження  структури виконавчих органів Петропавлівської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2023 рік.

6. Про затвердження штатного розпису закладів освіти Петропавлівської сільської ради на 2023 рік.

7. Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки та порядку,

профілактики злочинності та зміцнення правопорядку в населених пунктах Петропавлівської сільської ради на 2023 рік».

8. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ І НАСИЛЬСТВУ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ, ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ НА  2023 РІК.

9. Про затвердження Програми  реалізації культурно-масових заходів

на   2023  рік.

10. Про затвердження програми фінансування підтримки підприємств комунальної власності Петропавлівської сільської ради на 2023 рік.

11.Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності, мостів Петропавлівської сільської ради.          12.Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на 2021-2023 роки.

13.Про затвердження сільської Програми мобілізаційної підготовки та

мобілізації місцевого значення, забезпечення заходів, пов’язання із

виконанням військового обов’язку, призовом громадян Петропавлівської сільської ради на строкову військову службу до лав Збройни х сил України та інших військових формувань на 2023-2025 роки.

14. Про затвердження Програми «Інші програми і заходи у сфері

освіти на 2022-2025 роки».

15.Про затвердження бюджету Петропавлівської сільської ради на 2023 рік.

16. Про умови оплати праці Петропавлівського сільського голови.

17.Інше