Виїздний прийом нотаріуса.

Дата: 26.10.2022 10:19

До уваги жителів Петропавлівської сільської ради!

З метою покращення надання послуг жителям громади, Петропавлівською сільською радою було проведено роботу, щодо можливості нотаріусами Білгород - Дністровського району приїзду до центру громади, а саме с. Петропавлівка, з метою проведення нотаріальних дій для населення. В ході перемовин було досягнуто згоди між нотаріусом м. Білгород Дністровського та Петропавлівською сільською радою, що при наявності необхідної кількості нотаріальних послуг, будуть проводитися виїзди з прийомом громадян в приміщені сільської ради за адресою : Одеська область Білгород-Дністровський район с.Петропавлівка вул.. Гагаріна, №1.

Усім жителям громади, що потребують нотаріальних послуг звертатися до сільської ради за детальною інформацією.

З повагою Петропавлівська сільська рада