Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць в с. Старосілля.

Дата: 07.10.2022 12:53

ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 05.10.2022 року                                                                   № 60

Про проведення громадського обговорення

щодо   перейменування  вулиць в с. Старосілля.

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо перейменування вулиць  сіла Старосілля,  відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. «є» пункту 4 ч.1 ст. 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Провести громадське обговорення пропозиції щодо перейменування вул.  О.Кошевого, вул.Першотравнева сіла Старосілля.

2. Громадське обговорення провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Петропавлівської сільської ради, зборів та зустрічей з жителями с.Старосілля в строк до 05.12.2022 року.

3. Відповідальними особами за організацію проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць с.Старосілля визначити секретаря виконавчого комітету Петропавлівської сільської ради Я.Б. Унтілову та старосту с. СтаросілляЄ.І. Топчий.

4. Відповідальним особам за організацію проведення громадського обговорення забезпечити:

- оприлюднення в громадських місцях с. Старосілля та на офіційному веб-сайті Петропавлівської сільської ради Інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць с. Старосілля:

- прийом, реєстрацію та публікацію пропозицій поданих фізичними та юридичними особами, громадськими об’єднаннями, що не є юридичними особами, в ході громадського обговорення, звіту про узагальнення результатів громадського обговорення;

- забезпечити у двотижневий строк з дати закінчення громадського обговорення підготовку звіту про узагальнення результатів громадського обговорення для складання та внесення на розгляд Петропавлівської сільської  ради подання сільського голови про перейменування вулиць с. Старосілля.

5. Громадське обговорення провести у двомісячний строк з дати оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Петропавлівської сільської ради.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на старосту с. Старосілля Є.І. Топчий.

Сільський голова                                                    Оксана ЧЕРНОВА