Комісія з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати

Дата: 02.09.2022 14:39

31.08.2022 року в Петропавлівській сільській раді під керівництвом сільського голови О.М. Чернової було проведено засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.

В комісії приймали участь Перебейносюк Руслан Миколайович - головний державний інспектор з питань праці та заробітної плати управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області; Костова  Н.В. – начальник  Саратського управління ДПС в Одеській області; Келембет М.Ю. – дільничний; Зорило Олександр Петрович – юрист-консультант; Дікусар Л.І.  -  начальник  відділу  фінансів,  Осипенко Ольга Юріївна – директор Саратської  районної  філії Одеського  обласного  центру  зайнятості; Волосата І.М. – голова постійної комісії з бюджетних питань.

На комісії були обговорені  наступні питання порядку  денного, а саме:

-проведення комісійних обстежень та проведення інформаційно-роз’яснювальної  роботи в процесі зустрічей з підприємцями та суб’єктами господарювання з питань оформлення трудових відносин, дотримання соціальних гарантій в оплаті праці, підвищення рівня середньої заробітної плати, своєчасної і в повному обсязі сплати податків та відповідальність за порушення законодавства про працю,

-щодо детінізації заробітної плати і зайнятості населення з метою виведення із тіні суб’єктів господарювання та наповнення місцевого бюджету,

-легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з метою роз’яснювальної роботи та виявлення неоформлених найманих працівників та осіб, які здійснюють діяльність без державної реєстрації.

Після засідання комісія провела виїздні обстеження по торговим точкам  та провела роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання  щодо легалізації  праці та своєчасної сплати податків.