Апаратна

Дата: 26.08.2022 11:52

Під керівництвом Петропавлівського сільського голови  Чернової Оксани 22.08.2022 року проведена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів. Під час наради керівники звітували про проведену роботу своїх підрозділів за тиждень. Були обговорені найбільш вагомі питання.

На нараді обговорювали підготовку закладів освіти до навчального та до нового опалювальнго сезону. Також розглядалися питання щодо облаштування в начальних закладах укриттів.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Грек І.О. розповіла, що заклади освіти готові до нового навчального 2022/2023 року.

За результатами наради Чернова Оксана надала ряд доручень відповідальним керівникам та встановила термін їх виконання.