ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 25 СЕСІЇ VІІI СКЛИКАННЯ. 29.06.2022 року

Дата: 01.08.2022 11:45

1.Про внесення змін до бюджету Петропавлівської сільської ради.

2. Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на 2023 рік на території Петропавлівської сільської територіальної громади.

3. Про розгляд клопотання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Петропавлівської сільської ради Б-Дністровського району Одеської області Грек І.О.

4.Про передачу в оренду під час дії воєнного стану ТОВ «Агросвіт ТД».

5. Про передачу в оренду під час дії воєнного стану ТДВ «Мирний».

6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність Друмчогло Олександру Олександровичу із земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства.

7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність Друмчегло Вадиму Анатолійовичу із земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства.

8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність Друмчегло Ольгі Ілларіонівні із земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства.