ПОРЯДОК ДЕННИЙ 6- ГО ВИКОНКОМУ VІІI СКЛИКАННЯ. 06.05.2022 року

Дата: 21.07.2022 09:33

1.Про внесення змін до бюджету Петропавлівської сільської ради.

2.Щодо виконання розпорядження Петропавлівського сільського голови О.М.Чернової № 30 від 13.04.2022 року «Про створення та затвердження складу робочої комісії з проведення обліку ведення карток та особистих справ призовників та військовозобов’язаних громадян та облік ведення по господарських книг Петропавлівської сільської ради».

3.Щодо роз’яснення з нарахування податків та зборів земельного податку на 2011 рік.

4.Про звіт соціального відділу щодо обліку внутрішньо переміщених осіб по Петропавлівській сільській раді.

5.Про затвердження програми з надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку на території Петропавлівської сільської ради на 2022-2024 роки.

6.Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які зареєстровані або проживають на території Петропавлівської сільської ради.

7.Про роботу закладів культури та бібліотек в літній період по Петропавлівській сільській раді.

8.Про розглядання клопотання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Грек І.О. щодо списання залишків продуктів харчування.

9.Про заборону використання питної води не за призначенням.

10.Про надання матеріальної допомоги жительки Петропавлівської сільської ради.

11. Про розгляд заяви щодо  компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб,які перемістилися у період воєнного стану.

12. Про надання матеріальної допомоги жительки Петропавлівської сільської ради.

13. Про надання матеріальної допомоги жительки Петропавлівської сільської ради.