ДО УВАГИ

Дата: 29.03.2022 08:46

Державна служба України з питань праці розпочинає консультації для релокованих на територію Львівщини підприємств

Держпраці розпочала проєкт з надання консультаційної підтримки підприємствам, які у зв’язку з складною безпековою ситуацією переміщують свій бізнес до інших регіонів України.

Проєкт вирішили розпочати саме з підприємств Львівської області. Після опрацювання перших результатів заплановано поширити його на території всієї України.

У межах проєкту всім підприємствам, що мають потребу і виявили бажання, інспектори праці в межах компетенції надаватимуть необхідний консультаційний супровід з широкого спектра питань: від оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою, обліку робочого часу до організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Така послуга є надзвичайно корисною з огляду на зміни, що вносяться до трудового законодавства для його адаптації до умов воєнного стану.

За такою підтримкою підприємства можуть звернутись на:

– телефон консультаційної підтримки ГУ Держпраці у Львівській області +38 068 140 41 20;

– гарячу телефонну лінію Львівської обласної державної адміністрації – тел. 112.

За матеріалами сайту Держпраці