Дата: 29.03.2022 08:44

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно розпорядження № 5 від 27.03.2022 року Сергія КОРАК коменданта Білгород-Дністровського району Одеської області

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

1.Проведення запуску безпілотних летальних апаратів (БПЛА) над територією Білгород-Дністровського району.

2.Всі недозволені польоти БПЛА будуть вважати шпигунством та диверсією.

3.За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за статтями 109-114 Кримінального кодексу України.

4.Розпорядження набуває чинності з 00.00 годин 28 березня 2022 року.

Адміністрація Петропавлівської сільської ради.

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно розпорядження № 6 від 27.03.2022 року Сергія КОРАК коменданта Білгород-Дністровського району Одеської області

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

1.На території Білгород-Дністровського району Одеської області носіння військової форми одягу із знаками розрізання військовослужбовців Збройних Сил України або інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, особам, які не мають на це право.

2. За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст.. 186-8  Кодексу України про адміністративне правопорушення (накладання штрафу від ста п’ятдесяти до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією відповідної форми одягу).

3.Розпорядження набуває чинності з 00.00 годин 28 березня 2022 року.

Адміністрація Петропавлівської сільської ради.