ПОРЯДОК ДЕННИЙ 1- ГО ВИКОНКОМУ VІІI СКЛИКАННЯ 2022 року

Дата: 04.02.2022 10:04

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 1- ГО ВИКОНКОМУ  VІІI СКЛИКАННЯ.

28.01.2022 року

1. Про затвердження списків учнів навчальних закладів Петропавлівської сільської ради, із сімей які перебувають у кризовій ситуації по  програмі соціального захисту населення на безкоштовне гаряче харчування

на 2021/2022 н.р.

2. Про  визначення  уповноваженої  особи по  присвоєнню  адреси  об’єктам  будівництва, об’єктам  нерухомого  майна.

3.Про проведення свят Масляної та 8 березня.

4. Про надання матеріальної допомоги громадянам Петропавлівської сільської ради.

5. Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для засуджених, які відбуватимуть покарання у виді громадські роботи  на 2022 рік.

6. Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді суспільно корисних

(оплачувальних) робіт на 2022 рік.

7. Про  визначення переліку  об`єктів  та видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт на 2022 рік.