В СЕЛІ УСАТОВЕ ВІДКРИЛИ НОВИЙ СУЧАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК ЗБУДОВАНИЙ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Дата: 21.12.2021 09:22

Новини

Сьогодні, в селі Усатове, відбулась урочиста церемонія відкриття новозбудованого, в рамках програми Президента «Велике Будівництво», дитячого ясла-садочка «Янголятко» на 130 місць.

Урочисто перерізали стрічку голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький та Усатівський сільський голова Юрій Маковейчук.

Фото без опису

«Відкриття дитячого садочку, з такою мелодійною назвою Янголятко», передусім це радість для батьків. Комфортні та доступні умови для дошкільного навчання та виховання найменших мешканців громад – в пріоритеті керівництва держави і Одеської облдержадміністрації. Ми всіляко сприяємо створенню дошкільних дитячих установ у селах. Більше жодних сірих коробок: на Одещині, в рамках «Великого Будівництва», будують яскраві, комфортні, сучасні дитячі садки – як приклад прекрасні ясла-садок в селі Усатове» – зазначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.