«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧИНАЮТЬ БУДІВНИЦТВО НОВОЇ ДОРОГИ В ОБХІД КОРДОНУ З МОЛДОВОЮ

Дата: 21.12.2021 09:12

Новини

На ділянці траси Т-16-44 КПП «Лісове» — КПП «Малоярославець Перший» на Одещині стартувала підготовка до будівництва нової дороги між селами Лісове та Єлизаветівка. Роботи виконуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Дорога Т-16-44, що існує, частково проходить по території Республіки Молдова, рух транспорту на цій ділянці перекрито, це – створює великі незручності мешканцям сіл Лісове, Ганнівка та Єлизаветівка Болградського району», — розповіли в Службі автомобільних доріг в Одеській області.

Нова дорога з’єднає місцеві села в обхід кордону з Молдовою.

На місці будівництва же відбулася робоча нарада за участю представників обласної Служби автомобільних доріг, а також проектної та підрядної організацій.

Проектом передбачено будівництво та зміцнення основи дороги із щебенево-піщаної суміші та нижнього та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Окрім того, планується організувати круговий рух у напрямку селищ Миколаївка, Єлизаветівка, Новоселівка та Лісове.

На дорозі буде укріплено узбіччя, облаштовано нові автобусні зупинки, посадкові майданчики, зовнішнє освітлення, тротуари, нову дорожню розмітку, встановлено дорожні знаки. Загальна протяжність нової дороги складатиме – 15,4 км.