ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 17 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ. 26.10.2021 року

Дата: 09.12.2021 14:48

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 17 СЕСІЇ  VІІI СКЛИКАННЯ.

26.10.2021 року

1. Про звіт начальника відділу фінансів Дікусар Л.І.
  2. Про внесення змін до бюджету Петропавлівської сільської ради на 2021 рік.
  3. Про звіт головного бухгалтера Петропавлівської сільської

ради Сокол О.Л.

1. Про затвердження розпорядження сільського голови щодо внесення змін до  структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів та штатного розпису.
  2.  Про звіт директора КП «Петропавлівський сіль комунгосп», щодо збору коштів Петропавлівської сільської ради.
  3. Про розгляд листа Прикордонного загону щодо можливості надання допомоги у вигляді субвенції.
  4. Про надання матеріальної допомоги громадянам Петропавлівської сільської ради на лікування.
  5.  Про надання матеріальної допомоги громадянам Петропавлівської сільської ради на стихійне лихо.
  6. Про  утворення міжвідомчої комісії  з   інвентаризації  водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів комунальної та державної власності, що знаходяться  на території  Петропавлівської  сільської   ради
  7. Про  затвердження акту списання продуктів харчування.
  8. Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на  місцевості)  гр. Кльован Геннадію Дмитровичу  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва  що  розташована  за  адресою: Одеська  область,  Білгород-Дністровський  район,  Петропавлівська сільська  рада, масив № 18 , ділянки № 593.
  9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо        відведення земельної ділянки  у власність гр. Старченко Світлані Василівні для ведення особистого селянського господарства на території Петропавлівської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської      області (за межами   населеного  пункту).
  10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо        відведення земельної ділянки  у власність гр. Левченко Сергію Леонідовичу для ведення особистого селянського господарства на території Петропавлівської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської      області (за межами   населеного  пункту).
  11. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петропавлівської сільської ради Білгород - Дністровського  району  Одеської  області (за  межами  населеного  пункту).
  12. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Колишкіної Наталі Петрівні (за межами населеного пункту) на території Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського р-ну Одеської області
  13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо        відведення земельної ділянки  у власність гр. Данілєску Івану Томовичу для ведення особистого селянського господарства на території Петропавлівської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської      області (за межами   населеного  пункту).
  14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо        відведення земельної ділянки  у власність гр. Малію Сергію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства на території Петропавлівської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської      області (за межами   населеного  пункту).
  15. Про  надання дозволу  гр. Триколіч Б. М. на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)   меж  земельної частки (пай)  в  натурі (на місцевості)
  16. Про  надання дозволу  гр. Смаль В. І. на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)   меж  земельної частки (пай)  в  натурі (на місцевості)
  17. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петропавлівської сільської ради Білгород - Дністровського  району  Одеської  області (за  межами  населеного  пункту).
  18. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петропавлівської сільської ради Білгород - Дністровського  району  Одеської  області (за  межами  населеного  пункту).
  19. Про  надання   дозволу гр. Дарій Юлії Лук”янівні   на  розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель  і споруд (присадибна ділянка) на території Петропавлівської сільської  ради ( в межах населеного пункту)  за  адресою: Одеська  область Білгород-Дністровського району  с.Міняйлівка вул. Центральна ,70.
  20. Про  надання  дозволу ТДВ « Мірний» на  розроблення  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на  місцевості) із земель  не витребуваних земельних часток (паїв) колишньої колективної форми  власності на  території  Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського  району  Одеської області   (за межами населеного пункту).
  21. Про  надання  дозволу Кожухар Михайлу Павловичу на  розроблення  Проекту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на  території  Петропавлівської сільської ради Білгород-Дністровського  району  Одеської області   (за межами населеного пункту).