ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 8- ГО ВИКОНКОМУ  VІІI СКЛИКАННЯ. 18.06.2021 року

Дата: 02.12.2021 11:18

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 8- ГО ВИКОНКОМУ  VІІI СКЛИКАННЯ.

18.06.2021 року

1.Про затвердження актів на списання дизельного палива та бензину.

2. Про створення комісії щодо надходження податків та зборів до бюджету Петропавлівської сільської ради.

3. Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Петропавлівській сільській ради.

4.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Петропавлівської сільської ради «Про бюджет Петропавлівської сільської ради на 2021 рік».

5. Про створення комісії з  питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  при виконавчому комітеті Петропавлівської сільської ради.

6. Про встановлення піклування та призначення піклувальника  над неповнолітніми Бабіч Ніною Радионівною, 01.10.2002 р.н.                                      та Бабіч Марією Радионівною, 01.08.2006 р.н.

7. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

8. Про план роботи виконкому Петропавлівської сільської ради на ІІІ квартал 2021 року.

9.Про затвердження схеми санітарного стану населених пунктів Петропавлівської сільської ради.

10.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Петропавлівської сільської ради на 2022 рік.

11. Про створення комісії з питань евакуації Петропавлівської сільської ради.